Blog > Komentarze do wpisu

Anioły malowane na starych deskach


Każdy dom jest inny.

Pomysł na anioły, które można samodzielnie zamontować w zależności od potrzeb ułatwia indywidualne dopasowanie do aranżacji wnętrza. Skrzydła i głowa nie są połączone ze sobą co pozwala na dowolne ich ułożenie. Własna inwencja odbiorcy jest umożliwia uczestniczenie w procesie powstawania przedmiotu. To od niego zależy jak będą ostatecznie ułożone skrzydła, buzia, jakie emocje wpłyną na końcowy efekt.

 
Stare drewno.

Kilkudziesięcioletnie deski z których wycięte zostały nasze anioły pochodzą z rozbiórki starej szopki w której dziadkowie przechowywali narzędzia i opał. Wybrane deski zostały starannie oczyszczone, zakonserwowane. Wycięte elementy zostały wyszlifowane a następnie zaimpregnowane i pomalowane. Wybrane anioły są woskowane lub lakierowane. Stare drewno charakteryzuje się szczególnymi cechami wyglądu powstałymi w procesie starzenia. Niektóre miejsca są bardzo zniszczone ale przez to jeszcze piękniejsze. Wybierając części desek do cięcia trzeba to wszystko uwzględnić i dopasować. 


Malowanie.

Każdy zestaw jest indywidualnie wykańczany dekoracją malarską.Niektóre anioły są tylko muśnięte pędzlem aby pozostawić jak najwięcej czystego, naturalnego drewna, inne malujemy w żywych kolorach z dodatkiem złotych farb w różnych odcieniach, jeszcze inne są bielone niczym belki pod strzechą.

Anioły malowane są artystycznymi farbami akrylowymi zapewniającymi dobrą jakość i trwałość dekoracji.


WOJTEK i MAJA

WOJTEK I MAJAWymiary.

Dla ułatwienia zaplanowania montażu podajemy różne wymiary:
Elementy:

-szerokość skrzydła 

-wysokość skrzydła

-szerokość głowy

Zestaw: 

-szerokość minimalna przy złączonych skrzydłach ułożonych horyzontalnie

-szerokość maksymalna przy rozstawionych skrzydłach ułożonych horyzontalnie

-grubość deskiZrób to sam!

Anioły są dostarczane w osobnych elementach co nie tylko ułatwia dopasowanie do wnętrza ale też obniża koszty transportu. Zestawy mają załączoną instrukcję montażu. W komplecie są odpowiedniej długości gwoździki, zawieszki umożliwiające powieszenie w wybranej pozycji. Do montażu zestawu potrzebny jest jedynie nieduży młotek.


Na zdjęciach prezentujemy przykładowe ułożenia skrzydeł.

niedziela, 04 listopada 2012, mojapracownia
Wojtek +48 507 063 330 wojtekklesk@o2.pl sklep internetowy: {http://przedmiotiwnetrze.otwarte24.pl}

Polecane wpisy

Komentarze
2012/11/28 23:14:20
one są przepiękne